Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně adjustovaném na lepence, 42 x 31,5 cm, rámováno, datováno 1934, signováno vlevo dole Brož.Autor viz T 1/103, TD 35, V 1/329, B 2/343, Ch 1/220."